You are hereIV. Podzimní seminář Kosmo Klubu se uskuteční v neděli 23. října v baru Krásný ztráty od 12:15

IV. Podzimní seminář Kosmo Klubu se uskuteční v neděli 23. října v baru Krásný ztráty od 12:15


By michalpolak - Posted on 27 Září 2011

Základní informace

V neděli 23. října 2011 se uskuteční v pořadí již IV. Podzimní seminář Kosmo Klubu a to v prostorách známého pražského baru Krásný ztráty.

Na programu, který bude oficiálně zahájen ve 12:15 je celá řada zejména aktuálních témat z oblasti kosmonautiky a výzkumu vesmíru. Akce je dostupná široké veřejnosti. Vstup je volný.

Jedná se již o v pořadí čtvrtý podzimní seminář, který se každoročně koná při příležitosti výročí vypuštění první družice Sputnik. Ten letošní s názvem IV. Podzimní seminář Kosmo Klubu se bude věnovat zajímavým tématům ze současnosti a budoucnosti kosmonautiky a výzkumu vesmíru, pokračuje tedy ve stejné koncepci, která byla zvolena minulý rok.

Na programu bude 7 přednášek, z nich čtveřice je v 60 minutových blocích a 3 hlavní přednášky jsou po 90 minutách.

Pokud vás tedy něco z uvedených témat zajímá a máte již nyní spoustu otázek, není nic jednoduššího, než se zeptat přímo na akci. Přednášející budou většinou k dispozici pro zvídavé otázky i po skončení své přednášky a tak nebude problém s nimi neformálně navázat kontakt i mimo oficiální program.

Upozornění: prostor, kde se bude seminář odehrávat je výhradně a bez vyjímky nekuřácký.

Doprava na místo

Seminář se koná, v baru Krásný ztráty na adrese: Náprstkova 10, 110 00 Praha 1. Nejbližší zastávkou MHD je tramvajová zastávka Karlovy lázně nebo zastávka metra B Národní třída.

Mapu místa je možno zobrazit na Google Maps po vyplnění adresy do vyhledávacího pole.

Kde získat více informací?

Více informací na webových stránkách Kosmo Klubu, o.s. (www.klub.kosmo.cz ) nebo na e-mailu sdružení (klub@kosmo.cz ).

Chcete nás podpořit?

Můžete si stáhnout plakát a vyvěsit jej třeba na školní nástěnce, v práci nebo jej poslat svým kolegům, známým a kamarádům. Pomůžete nám tak popularizovat kosmonautiku. Děkujeme Vám!

klub@kosmo.cz